Інгалятори

Інгалятор ультразвуковий OMRON NE U100

Инновационная технология VMT (Vibrating Mesh Technology) позволила создать аэрозоль с наивысшим процентом эффективности. Использование данной технологии позволяет избежать разрушения лекарственного средства в процессе ингаляции. Высокая эффективность данной технологии подтвержден..

Інгалятор ультразвуковий OMRON NE U100

Немає у наявності Код: U100-E

5029.00грн

Інгалятор ультразвуковий OMRON NE-U780

Ультразвуковой ингалятор для профессионального применения. Энергия ультразвуковой волны непосредственно дробит лекарственное вещество. Размер частиц ~4,4 mkm MMAD* (РФ~80%**) Регулируемая скорость распыления от 0 до 3 мл/мин. Регулированный воздушный поток от 0 до 17 л/мин. ..

Інгалятор ультразвуковий OMRON NE-U780

Немає у наявності Код: NE-U780-E

68910.00грн

Компресорний інгалятор OMRON A3 Complete

Прорыв года – самый ожидаемый компрессорный небулайзер от японской корпорации OMRON А3 Completeс регулировкой размера частиц теперь в Украине! Уникальная конструкция небулайзерной камеры с регулировкой размера частиц позволяет лечить заболевания верхних, средних и нижних дыхатель..

Компресорний інгалятор OMRON A3 Complete

У наявності Код: NE-C300-E

2107.00грн

Компресорний інгалятор OMRON NE-C28P

OMRON NE-C28P Высокая производительность ингалятора, мощный компрессор, мелкодисперсный аэрозоль, эффективно достигает нижних дыхательных путей, возможность использования широкого спектра лекарственных растворов - все это делает небулайзер OMRON Comp AIR C28 Plus идеальным при д..

Компресорний інгалятор OMRON NE-C28P

У наявності Код: NE-28 P - E

2261.00грн

Компресорний інгалятор OMRON NE-C801

OMRON NE-C801 Компактный компрессорный небулайзер Новый компрессорный небулайзер OMRON C 801 E появился на украинском рынке! Этот прибор обладает пониженным уровнем шума, что позволяет производить ингаляции даже у маленьких детей. Немаловажным преимуществом нового ингалятора ОМ..

Компресорний інгалятор OMRON NE-C801

У наявності Код: NE-C801S-E

1694.00грн

Компресорний інгалятор OMRON NE-C801KD

OMRON NE-C801KD Компрессорный небулайзер OMRON Comp AIR C801 Kids с уникальной технологией виртуальных клапанов и пониженным уровнем шума (46 дБ). Модель имеет новый дизайн, разработанный специально для детей, компактный и простой в использовании. Два детские аксессуары - игрушк..

Компресорний інгалятор OMRON NE-C801KD

У наявності Код: NE-C801S-KDE-V

1822.00грн

Компресорний інгалятор OMRON NE-C803

Компания OMRON представляет небулайзер NE-C803 как новую версию компрессоров "Comp AIR Basic". Изделие был разработан в сотрудничестве с пульмонологами для успешного лечения бронхиальной астмы, хронического бронхита, аллергии и других респираторных заболеваний. Применяется для до..

Компресорний інгалятор OMRON NE-C803

У наявності Код: NE-C803- E

1117.00грн

Компресорний інгалятор OMRON NE-C900

OMRON NE-C900 Сочетание мощного блока компрессора с новой высокоэффективной небулайзерной камеры SSK (Smart Structure Kit), что состоит из двух частей. Это обеспечивает легкую подготовку к работе и очистку прибора. Мощность 7 л / мин при давлении 100 кПа, отвечает всем требовани..

Компресорний інгалятор OMRON NE-C900

Немає у наявності Код: NE-C900-E

4674.00грн

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Інгаляторами називають пристрої для вдихання ліків, які безпосередньо призначені для профілактики і лікування захворювань дихальних шляхів. У сучасному світі існує величезна кількість таких пристроїв, і для того, щоб зрозуміти який інгалятор краще слід розібратися в їх видах і принципах дії.


Відмінності небулайзера і інгалятора


Небулайзер - це по суті точно такий же інгалятор, тільки він володіє більш складною системою впливу, перетворюючи лікарські речовини не в пар, а в дрібнодисперсний аерозоль. Залежно від принципу роботи вони бувають таких видів як:

  • компресорний;;

  • ультразвуковий небулайзер;

  • меш небулайзер.


Незважаючи на різницю слів "небулайзер" і "інгалятор" їх на сьогодні найчастіше вживають як синоніми.


Види інгаляторів і небулайзерівІснує кілька видів таких препаратів, найпопулярнішими з них вважаються:

  • Паровий інгалятор. Він є представником самого простого виду інгаляторів і працює по типу пароутворення. Паровий інгалятор не відноситься до небулайзера. Підходить для лікування гортані, носоглотки, а також його можна використовувати як інгалятор від кашлю;

  • Інгалятор компресорний або струменевий. Він відноситься до типу небулайзерів, так як принцип його дії полягає в тому, що він розщеплює ліки за допомогою потужного струменя повітря і перетворює їх в аерозоль. Популярними моделями такого типу апаратів вважаються Омрон небулайзер і інгалятор Микролайф;

  • Інгалятор мембранний або меш небулайзер. Цей прилад вважається найкращим і сучасним з усіх перерахованих вище, його навіть прийнято вважати універсальним (апарат можна використовувати як інгалятор від астми, також його часто застосовують як інгалятор для носа). Це прилад працює за допомогою аерозолі, яка утворюється за допомогою спеціальної вібруючої сітки з мембранами (мікроотворами);

  • Ультразвуковий інгалятор. Він також відноситься до типу небулайзерів, а діє прилад в такий спосіб: розщеплює лікарські речовини на дисперсійні дрібні частинки за допомогою ультразвукової хвилі високої частоти. Такий інгалятор купити слід людям, яким необхідно, щоб ліки потрапляли в різні відділи дихальної системи;

  • Інгалятор дитячий або дитячий небулайзер. Інгалятор для дітей представляє собою апарати виконані у формі іграшок, що дозволяє дитині відчувати себе набагато спокійніше під час інгаляції.


У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати хороший і якісний інгалятор для астматиків, для алергіків, можна небулайзер купити для дорослих або дітей страждають захворюваннями дихальних шляхів за приємними цінами.

Зворотній дзвінок