Активована повязка на рану для терапії у вологому середовищі HydroClean plus 55см 10шт

Активована повязка на рану для терапії у вологому середовищі HydroClean plus 55см 10шт Код: 6096062

Є в наявності
2090.00грн
-
+

Характеристики

Гідроактивна суперабсорбуюча пов'язка з антисептиком та розчином Рінгеру для терапії ран у вологому середовищі. Рекомендована при клінічних проявах інфікування рани або при хронічних ранах різного генезу, таких як пролежні, трофічні та діабетичні виразки для активного очищення рани та стимуляції грануляцій.

Готова до використання  суперабсорбуюча пов'язка з антисептиком (полігексаметиленбігуанодом), яка безпреривно зволожує та очищає рану. Антисептик зв'язаний зі структурою суперабсорбенту, що знаходиться всередині пов'язки - дана комбінація антисептику та суперабсорбенту має антибактеріальну дію та пригнічує проліферацію мікроорганізмів всередині пов'язки. Прискорює регідратацію та відторгнення некротичних тканин, абсорбує ексудат та стимулює очищення рани протягом 72 годин. Робоча поверхня пов'язки попереджає прилипання до раньової поверхні завдяки силіконовим смужкам, що забезпечує атравматичну та безболісну зміну пов'язки.


Показання для використання

Для активного очищення хронічних ран різного генезу - трофічних та діабетичних виразок, пролежнів та будь-яких ран з некрозом. Особливо показана для очищення  інфікованих ран та  ран з фібрином.


Особливості використання

Зовнішня сторона пов'язки HydroClean® plus промаркована кольоровими написами.  Зміну пов'язки рекомендовано проводити один раз на 3 доби.  Використовується до моменту повного очищення рани та початку процесу грануляції. Для збереження вологого середовища в рані для фіксації необхідно використовувати стерильну плівкову пов'язку.


Форма випуску

Розмір пов'язки - діаметр 5,5 см.  Стерильні, запаковані по 10 штук в упаковці.

Переглянуті товари

Швидке замовлення

Ваше им'я*
Ваш телефон*

Зворотній дзвінок