ESET - антивірусне програмне забезпечення

У даній категорії немає товарів.


Перед тим, як говорити про антивірусні програми потрібно для початку розібратися, а що ж таке сам антивірус. Антивірусом, або антивірусними програмами називають спеціальну програму, за допомогою якої виявляються віруси і небажані шкідливі програми. Антівіруснік в основному призначений для модифікації (запобігання зараженню) операційної системи або файлів шкідливим кодом.
Основні види шкідливих атак
В основному рейтинг антивірусів складається з переліку ряду певних чинників. Так, найпоширенішими видами шкідливих атак є:
Віруси. Результатом такої атаки є повне або часткове видалення операційної системи;
Шлифовальщики. Ці шкідливі ПО прімеются не часто, а ось проникнувши в комп'ютер вони зашифровують певні файли з метою вимагання для їх розшифровки;
Трояни. Даний тип загрози небезпечний тим, що вони здатні красти конфіденційну інформацію, а потрапляють вони в системо просто під виглядом звичайного корисного забезпечення;

Черви. Вражають всю мережеву систему дуже швидко;
Шпигунські програми. Такі програми здатні віддалено контролювати чужий комп'ютер і сканувати повністю його;
Так як eset nod32 internet security на сьогоднішній день являє собою абсолютно новий підхід до створення повної комплексної системи безпеки комп'ютера, то він і входить в топ антивірусів в нашій країні. Ця програма здатна на безперервну захист системи від постійного нападу шкідливих програм, які безпосередньо загрожують роботі комп'ютера.
Спам. Один з популярних видів шкідливих атак, який полягає в масову розсилку поштових листів різного характеру.

Антивірус Eset not і його принцип роботи
Антивірус eset not 32 або як його ще називають есед нот є антивірусний пакет, який випускає словацька фірма Eset. Перша версія даного антивіруса була випущена ще в 1987 році, а сам нод 32 антивірус популярний і часто використовується донині.
Для хорошої і якісної роботи на комп'ютері обов'язково повинна бути встановлена ​​ліцензія нод 32. Фахівці кажуть, що nod32 ліцензія повинна продовжуватися за кілька днів до кінця її строку дії.
Дана програма здатна на повністю комплексне забезпечення безпеки системи. У ній поєднуються мінімальний вплив на продуктивність комп'ютера і максимальний ступінь його захисту, а сервер оновлень nod32, завдяки штучному інтелекту, запобігає систему від заражень різними вірусами, хробаками, троянами, шпигунськими програмами та іншими різноманітними загрозами.

Зворотній дзвінок