Медичний одяг

У даній категорії немає товарів.

Медичний спецодяг є уніформою для працівників медичної сфери і ось вже як два століття призначена для захисту медперсоналу та їх пацієнтів. Весь одяг для медиків з часів винаходу пережила безліч трансформацій, і у ж на сьогодні проводиться високої якості - з міцної і комфортною тканини, зручна і функціональна.


Види спецодягу для медичних працівників


Будь-магазин медичного одягу на сьогоднішній день виробляє і продає кілька основних видів, а саме:

  • Халат медичний. Він є традиційним змістом в новій формі, так як сучасний білий халат має різноманітність фасонів, стильний крій і підрозділяється на медичний халат жіночий і чоловічий. При пошитті таких виробів сучасні майстерні також додають різні вставки, канти і використовують контрастні відстрочки, що в свою чергу робить все медичні халати зручними і більш привабливими;
  • Медичний костюм. Він є сучасним варіантом одягу для медиків. Всі медичні костюми шиються з однотонних тканин, а комфорт під час роботи забезпечує стильний крій і фурнітура. Купити мед костюм можна як чоловічий, так і жіночий, існує різні види моделей;
  • Хірургічний костюм. Будь-хір костюм призначений саме для працівників операційних блоків. Такий костюм відрізняється строгим кроєм і відсутністю на ньому блискавок або гудзиків. Моделі для чоловіків і жінок шиються по різному, так, наприклад, хірургічний костюм жіночий виконується з блузами приталеного силуету, на відміну від чоловічих.

Існують також додаткові атрибути до основної одязі, це: шапочки, бахіли, рукавички, халати та інші. В основному всі ці атрибути використовуються безпосередньо під час твори певних медичних маніпуляцій.


У нашому інтернет-магазині представлена ​​різних видів медичний одяг купити яку можна за хорошою ціною і відмінної якості!

Зворотній дзвінок