Ортопедичні засоби та засоби реабілітації

Гумова опора MEDOK 16

Гумова опора MEDOK 16мм. Опора для тростин та ходунків...

Гумова опора MEDOK 16

Немає у наявності Код: MED-01-0116

24.00грн

Гумова опора MEDOK 19

Гумова опора MEDOK 19мм. Гумова опора для тростин...

Гумова опора MEDOK 19

Немає у наявності Код: MED-01-0119

24.00грн

Гумова опора MEDOK 21

Гумова опора MEDOK 21мм. Опора для тростин та ходунків...

Гумова опора MEDOK 21

Немає у наявності Код: MED-01-0121

24.00грн

Гумова опора MEDOK 25

Гумова опора MEDOK 25мм. Опора для тростин та ходунків...

Гумова опора MEDOK 25

Немає у наявності Код: MED-01-0125

24.00грн

Гумова опора MEDOK 28

Гумова опора MEDOK 28мм. Опора для ходунків...

Гумова опора MEDOK 28

Немає у наявності Код: MED-01-0128

26.00грн

Крісло-стілець з санітарним оснащенням MEDOK нерегульоване за висотою

Стілець - туалет  " Преміум ", нерегульований за висотою Висота, см  80 Довжина, см 40 Ширина, см 54 Навантаження,  кг 100..

Крісло-стілець з санітарним оснащенням MEDOK регульоване за висотою складане

Стілець – туалет регульований за висотою складаний Матеріал: сталь Стілець - туалет MEDOK оснащений зручними і приємними на дотик дерев'яними підлокітниками. Завдяки найм сидіння, догляд за стільцем-туалету не вимагає особливих зусиль.  Дана модель складається при їх транспор..

Крісло-стілець з санітарним оснащенням MEDOKПРЕМІУМ нерегульоване за висотою

Стілець - туалет нерегульований за висотою Матеріал: сталь Стілець - туалет MEDOK сталевий може використовуватися людьми похилого віку, а також хворими, у яких присутні порушення опорно-рухового апарату. Зручний для справляння природних потреб людини. Оснащений зручними і приє..

Матрац протипролежневий ячеїстий з компресором

Характеристики МАТРАС Материал: ПВХ медицинского назначения Размер матраcа 200×90×7 см Количество ячеек: 130 Максимальная высота ячеек 7 см Максимальная нагрузка: 135 кг Толщина матраса: 0.35 мм Длина закрылки: 50 см + 50 см (верхняя и нижняя сторона) КОМПРЕССОР Размеры (Д x Ш ..

Матрац протипролежневий ячеїстий з компресором

Немає у наявності Код: OSD-QDC-303

1790.00грн

Матрац протипролежневий ячеїстий з компресором та функцією статики

Характеристики МАТРАС Материал: ПВХ медицинского назначения Размер матраcа 200×90×7 см Количество ячеек: 130 Максимальная высота ячеек 7 см Максимальная нагрузка: 135 кг Толщина матраса: 0.35 мм Длина закрылки: 50 см + 50 см (верхняя и нижняя сторона) КОМПРЕССОР Размеры (Д x Ш ..

Милиця ліктьова MEDOK регульована алюмінієва

Милиця ліктьова алюмінієва Матеріал: алюміній Милиця дозволяє спиратися одночасно на кистьовий і ліктьовий суглоби . Милиці ліктьові " MEDOK " можуть регулюватися по висоті . Стійка милиці виготовлена ​​з алюмінію , ручка і підлокітник пластмасові . Зміна висоти милиці провод..

Милиця ліктьова MEDOK регульована алюмінієва

У наявності Код: MED-02-032

180.00грн

Милиця ліктьова MEDOK регульована алюмінієва з 4 ніжками

Милиця ліктьова алюмінієва  4 - х опорна Матеріал: алюміній Милиця на чотирьох опорах має  платформу-підставу з 4 ніжками, що забезпечує куди кращу стійкість при переміщенні. Стійка милиці виготовлена ​​з алюмінію , ручка і підлокітник пластмасові . Зміна висоти милиці проводит..

Милиця ліктьова MEDOK регульована алюмінієва з 4 ніжками

Немає у наявності Код: MED-02-036

325.00грн

Милиця ліктьова MEDOK регульована алюмінієва з пристроєм проти ковзання

Милиця ліктьова алюмінієва з пристроєм проти ковзання Матеріал: алюміній Милиця ліктьова призначена для застосування в зимову пору року . З цієї милицею можна легко пересуватися по снігу завдяки присутності пристрою проти ковзання ( ППК ) . ППК активується простим натисненням ..

Милиця пахвова MEDOK двостійкова регульована алюмінієва з мякими опорами розмір M

Милиця пахвова алюмінієва Матеріал: алюміній Милиці пахвові  " MEDOK " призначені для інвалідів , хворих і літніх людей , яким потрібна опора на плече , а також людям з ослабленими м'язами рук , що не дозволяє спиратися на ліктьовий суглоб . Виготовлений з алюмінію . Милиця п..

Милиця пахвова MEDOK двостійкова регульована за висотою деревяна розмір M

Милиця пахвова дерев'яна , доросла Матеріал: дерево Милиці пахвові дорослі MED-02-002 виготовлені з дерева берест. Деревина з цих дерев, завдяки своїм позитивним характеристикам, досить добре застосовується в машинобудуванні, в столярних роботах і т.д. Милиці зовні покриті тон..

Показано з 1 по 15 із 37 (3 сторінок)


Ортопедичні засоби в медицині мають на увазі під собою велику кількість різних пристосувань, які призначені для лікування пацієнтів, у яких хронічні або гострі порушення, пошкодження опорно-рухового апарату, кісткової і суглобової систем, а також, в деяких випадках, органів почуттів.


Види ортопедичних виробів


Всі ортопедичні вироби умовно можна розділити на кілька груп: профілактичні, косметичні та лікувальні. На сьогодні в сучасному світі існує близько 700 видів різних пристроїв, які відносяться до категорії ортопедичних виробів. Найпопулярнішими вважаються:

 • Ортопедичні пов'язки. Це називаються такі спеціальні пов'язки або пояса, які застосовуються в профілактичних і лікувальних цілях після і до вагітності. Такі бандажі для спини виготовляються виключно з натуральних сучасних високотехнологічних матеріалів, бувають або масового, або індивідуального виробництва;
 • Корсети. Під корсетами мається на увазі пристосування, які призначені для лікувальної розвантаження і корекції різних відділів хребта. Корсети для грудного відділу хребта являють собою каркас з металевих шин із закріпленою на ньому гільзою корсета яка може бути з натуральної шкіри, медичного трикотажу і хімічно нейтральних пластмас;
 • Протези. Ними називають різні медичні конструкції з різним ступенем складності, які використовуються для компенсації порушень різних ділянок органів людського тіла. Використовуються, наприклад, такі ортопедичні засоби при переломі шийки стегна, коли необхідно його замінити і в багатьох інших випадках;
 • Ортопедичні апарати (ортези). Вони призначені для відновлення рухової і опорної функцій тулуба або кінцівок окремо. Ортези для нижніх кінцівок складаються з металевого каркаса з шин з шарнірами на місцях розташування суглобів, наприклад, буває м'який ортез на голеностоп;
 • Милиці, палиці та ходунки. Такі кошти використовуються в якості додаткової опори при русі людини, також дані технічні засоби реабілітації включають в себе інвалідне крісло і собаку поводиря при порушеному зорі;
 • Вироби для стоп. Ортопедичні коректори, устілки, подушечки, бандажі, фіксатори і перегородки призначені для пацієнтів із захворюваннями суглобів ніг, таких як плоскостопість або різні деформації пальців, а ортопедичні наколінники використовуються при захворюванні або травмі колінних суглобів.


Засоби для особливих людей


Засоби реабілітації інвалідів включають в себе перелік певних виробів, а саме:

 • багатофункціональні ліжка;
 • крісла-коляски і крісла-каталки;
 • різні опори (милиці, палиці);
 • засоби реабілітації лежачих хворих, такі як протипролежневі матраци, подушки або накидки;
 • різні тренажери;
 • підгузники, пелюшки, різні засоби гігієни.


Будь-магазин ортопедичних виробів матиме в своєму каталозі всі перераховані вище товари, а також, ще й різні ортопедичні товари для дітей. На нашому сайті Ви можете ознайомитися з інформацією і придбати необхідні вироби з дуже хорошими цінами і високої якості.

Зворотній дзвінок